Як вибрати термос?

Як вибрати термос

Правильний термос для активного відпочинку – універсальна річ. І в поході знадобиться, і при відключеннях світла, і в низці інших ситуацій. Ось тільки підібрати його не так просто, особливо якщо врахувати, скільки зараз на ринку представлено моделей. Можна, звичайно, плюнути на все і просто замовити собі щось реально дороге, але при цьому суперфункціональне від Stanley або Zojirushi, але це варіант не для всіх. Отже, зараз ми розповімо вам, що потрібно врахувати перед тим, як купити термос для активного відпочинку.

На що звертати увагу при виборі

  • Об `єм. Мінімум літр. Якщо є більш місткі моделі – добре, але такий мінімум у вас точно має бути. Проста логіка – на добу людина повинна вживати приблизно 2 літри рідини, а за активних навантажень – ще більше. Ось тільки більш місткі моделі і важать більше, і місця займають більше, і не такі зручні у використанні.
  • Температурний режим. Мінімум 6 годин. Знову ж таки, можна і довше, але більшість справді хороших виробів тримає температуру при правильній експлуатації якраз 6 годин. Для більшості людей це, мабуть, основний момент, який визначає те, який вибрати термос для активного відпочинку.
  • Тип колби. Лише сталь. Вона хоч і дорожча, але досить міцна, зручна та за наявності додаткового покриття – майже не взаємодіє зі вмістом.
  • Корпус. Теж сталь. Додаткова міцність термосу для активного відпочинку точно не зашкодить. А стінки зараз навчилися робити настільки тонкими, що додаткову вагу ви практично не відчуєте. Бюджетна альтернатива – міцний пластик. Але колба все одно має бути сталевою.
  • Пробка, шийка та кришка. Шийка має бути вузькою – це зменшує втрати тепла. Пробка – гвинтового типу з додатковими кільцями ущільнювачів для більшої герметичності. Варіанти з кнопками та клямками гарні, але не настільки надійні. Дещо незручно, що відкривати такий термос доведеться двома руками, але це забезпечує менші втрати тепла і гарантує його герметичність при перевертанні.
  • Додаткові можливості. Чохол з неопрену або іншого матеріалу – не потрібний, адже якщо це хороший термос, зовнішні стінки в ньому не нагріваються. Складна ручка – потрібна, оскільки з нею зручніше. Нековзна підстава – теж потрібна. Вкрай корисною буде і знімна кришка, яку можна використовувати як чашку.

Додаткові поради щодо вибору термоса

  • Безпосередньо при покупці варто трохи потрясти виріб у руках. Якщо при цьому чується якийсь шум, то монтаж у ньому не надто якісний, тож від такої покупки краще відмовитись.
  • Після повернення додому необхідно обов’язково влаштувати тест-драйв. Спочатку ошпарюєте окропом колбу, потім заливаєте в неї цей самий окріп і перевіряєте – чи не нагріваються зовнішні стінки. Якщо нагріваються – виріб варто повернути, оскільки герметичність у ньому порушена.
  • Перед тим, як вибрати термос, обов’язково принюхайтеся. Якщо є якийсь підозрілий хімічний або металевий запах – не беріть цей виріб, оскільки при нагріванні запах точно посилиться і може зіпсувати смак, а то й зробити не дуже безпечним вміст.
  • Вибирайте моделі із колбою, покритою зсередини різними захисними покриттями. Вони запобігають протіканню хімічних реакцій між металом і тим, що ви наллєте у свій термос для активного відпочинку.
  • Перевагу слід віддати моделям із пробкою, оснащеною системою захисту від опіків. Вона дозволяє пити на ходу, не побоюючись, що виллється занадто велика порція гарячої рідини.

Висновок

Крім термопродукції від відомих брендів, зазначеним нами критеріям відповідають і деякі вироби від українських виробників. Зокрема – від компанії Skif-outdoor, яка вже багато років випускає різноманітне туристичне спорядження, яке ідеально підходить вітчизняним користувачам.

У чому, власне, є сенс. На відміну від наддорогих виробів від, наприклад, Stanley, які демонструють надмірність практично за всіма параметрами, у продукції Skif-outdoor все саме так, як потрібно людям. Це дозволяє і ціну знизити, і на якості не відбивається. Так, у космос з такими термосами краще не літати, на дно Маріанської западини не лізти і на Еверест не потикатися, але це і не потрібно цільовій аудиторії. А потрібні їй прості, але надійні та якісні речі, наприклад, термоси для кемпнгу та туризму, які якраз і виробляє Skif-outdoor.

При цьому компанія пропонує і низку інших корисних для клієнтів можливостей – широкий вибір туристичної продукції, оперативну консультацію як з технічних питань, так і з питань придбання, різні варіанти оплати та доставки, акції, знижки та багато чого іншого. Тож якщо вас цікавить справді гарне туристичне спорядження – ви знаєте, куди звертатися. Чекаємо на Вас!