Як оживити нудну кухню: 3 моменти, на які потрібно звернути увагу

Ми всі охоче оформляємо кухні відповідно до сучасного стилю і його різновидами.

Тоді їм властивий мінімалістський підхід до декоративності і економія в плані дизайну і колірних поєднань.

Хоча ефект виглядає надзвичайно привабливо, з часом він може стати занадто одноманітним і, можливо, навіть нудним.

Как оживить скучную кухню: 3 момента, на которые нужно обратить внимание

Внести зміни

Хоча мода на мінімалізм в інтер’єрі кухні як і раніше лідирує в тенденціях дизайну інтер’єру, кінцевий результат такого облаштування не завжди повинен бути задовільним.

Монотонна колірна гамма з акцентом на нейтральні кольори, а також відсутність декоративних деталей можуть зробити лабораторний характер інтер’єру через деякий час занадто монотонним.

Тоді варто освіжити вигляд кухні і надати йому новий вираз. Внесення незначних змін не повинно бути дорогим або займати багато часу.
Найчастіше досить дрібниць, щоб облаштування ожило і знову стало цікавим для домочадців.

Однак варто пам’ятати про важливе питання – вносячи зміни в облаштування, не слід виходити за рамки прийнятого стилю інтер’єру. Таке перебільшення може призвести до візуального хаосу та непослідовності.

Грайте з квітами

Кольори, як і прикраси, дуже важливі для формування остаточного характеру аранжування. Кухня, оформлена в мінімалістичному стилі, а переважаючими кольорами в ній є нейтральні кольори, зможе знайти нове вираження за рахунок введення яскравих кольорів.

Це може бути один основний відтінок або кілька контрастних відтінків (але не більше трьох). На тлі сірої або білої кухонних меблів і стін прекрасно виглядатимуть відтінки бірюзового, канарково-жовтого або гірчично-жовтого, темно-синього або пляшково-зеленого. Такі кольори додадуть композиції новий вираз і неодмінно пожвавлять її.

Деталі мають значення

Дрібнички і прикраси здатні змінити вираз інтер’єру або доповнити прийняті аранжування. У мінімалістичний кухнях ми швидше уникаємо типових декоративних елементів, але коли вони з’являються, вони повинні бути дизайнерськими і розкривати індивідуальність домочадців.

Таким чином, сучасні кухні можна збагачувати побутовими предметами, які, до речі, будуть декоративним контрапунктом, роблячи монотонну композицію більш ефектною. Це може бути як текстиль у вигляді візерункових штор або кухонних скатертин, так і керамічні столові сервізи, горщики з травами або химерні ємності зі спеціями.

Навіть млини для солі і перцю можуть оживити монотонну кухню, якщо вони цікавого кольору або оригінальної форми.