Стаціонарний тип кухонного обладнання повністю видно після свого монтажу, тому важлива роль належить дизайнерській складовій конструкції.
Особливості моделі
Корпус виготовляють із нержавіючого металу, для декорування додають скло чи пластик. Фільтри застосовують змінні та постійні: завдяки їм формується одно або двоступінчаста система очищення.
У конструкції немає димаря. Повітря за допомогою вентилятора захоплюється, а після очищення надходить назад у кухню через бокові отвори. Витяжка кухонна плоска https://ventolux.ua/vityazhki/standartn фіксується на нижній частині шафки, на стіні і розташовується точно над поверхнею готування.
- Плиту можна ставити будь-де, адже витяжка «не прив’язана» до вентиляційної шахти.
- Три швидкості допомагають вибрати потрібний режим всмоктування. Чим більше конфорок використовується одночасно, тим інтенсивніше має очищатися повітря.
- Підсвічування пропонується у вигляді ламп розжарювання (для бюджетних моделей), з галогеновими або LED-лампами.
- У дорогі модифікації монтують датчики, які сповіщають про необхідність заміни чи чищення фільтрів. Якщо це робити рідше, ніж раз на 3-4 місяці, то накопичені жир, пил будуть повертатися назад до приміщення.
- Рециркуляція блокує теплові втрати повітря.
Начіпна конструкція кріпиться на дюбелі, міцні анкерні болти. Після фіксації залишається підключити її до електромережі – і можна використовувати за призначенням. Що стосується витрат на обслуговування, то краще обрати для грубого очищення металевий фільтр. Після відмивання його знову встановлюють у витяжну систему.
Купляти надалі треба тільки уловлювачі запахів (фільтри тонкого очищення). Вони мають активний вугільний компонент, адсорбуючий непотрібні домішки методом поглинання.
Який попит на плоскі витяжки для кухні
Чи можна вважати, що така конструкція вийшла з тиражу і стала не зовсім модною? Тим, хто воліє отримати технічні рішення з останніх розробок, витяжка плоского типу може здатися чимось застарілим.
Насправді вона користується популярністю у замовників. Адже люди звертають увагу не лише на новинки.
- Для когось пріоритетним фактором покупки є ціна та можливість встановити обладнання на невеликій площі. Таке рішення виручить у разі неможливості монтажу витяжки з виведенням у вентиляційний будинковий канал.
- Коли стелі низькі, створити габаритний повітропровід дуже складно.
- У старих будинках вентиляція вже відслужила свій термін. Немає впевненості у тому, що виведення відпрацьованого повітря вдасться зробити якісно.
Українська компанія VENTOLUX на додаток до спрощених конструкцій пропонує модифіковані рішення, що полегшують використання обладнання.