Як вибрати хостинг для сайту?

Будь-яка людина, яка зважилася на створення інтернет-проекту, рано чи пізно замислюється про те, як вибрати хостинг сайтів – Україна. Це один із найважливіших моментів, який є фундаментом для його подальшого успіху.

Український хостинг – це послуга, яка надає можливість розмістити ваш сайт на цілодобово сервері, що працює. Швидкість та якість роботи вашого веб-сервісу безпосередньо залежить від потужностей та надійності сервера. Звичайно це впливає і на його просування, оскільки ніхто не захоче сидіти на сайті з постійними неполадками та затримками.

Слід розуміти, що ідеальних хостингів не існує і на будь-якому сервері можуть траплятися неполадки або DDOS-атаки. Тому сьогодні ми розглянемо всі критерії, необхідні для вибору хорошого провайдера.

Тепер, коли ми з’ясували, для чого потрібен Український хостинг, варто поговорити про інші його переваги, адже розміщення вашого сайту – це далеко не єдине завдання, яке він здатний виконувати. Хороші провайдери також надають якісну техпідтримку, щоб ви змогли зв’язатися зі спеціалістами, які допоможуть усунути неполадки в роботі хостингу або допомогти із завантаженням вашого сайту на сервер.

Багато хостингів оснащені великим вибором веб-додатків, скриптів та CMS для швидкого створення сайту. Не варто забувати і про зручну панель управління та наявність антивірусних програм, які дозволять убезпечити вашу роботу. Найкращі хостинги використовують якісне обладнання, що суттєво покращує якість роботи сайту.

Оренда хостингу для сайту як вибрати:

  1. Визначте власні можливості та потреби. Перед тим, як купити Український хостинг та домен для сайту, варто зрозуміти, скільки серверного простору вам знадобиться для зберігання вашої інформації, а також на який наплив відвідувачів ви розраховуєте. Простому блогу зазвичай вистачає і 100 мб пам’яті, але оскільки він постійно зростатиме і розвиватиметься, то варто передбачити не менше 1 гб. Також не варто забувати, що вам завжди знадобиться вільна пам’ять для створення бекапу. Хостинг php сайту буде зберігати його у вашій кореневій папці. Вартість також є важливим фактом, тим більше, що найдорожчий хостинг, не завжди якісний. Більшість провайдерів пропонують різні пакети послуг. У результаті вам доведеться вибрати оптимальне співвідношення ціни та якості.
  2. Уточніть розташування сервера. Розміщення сайту на хостингу, який знаходиться в Європі чи Америці, – не завжди найкраща ідея. Фізично сервер повинен бути якомога ближче до відвідувачів вашого сайту. Тому спершу визначити вашу цільову аудиторію, щоб зрозуміти з якої території відвідувачі заходитимуть найчастіше. Завдяки цьому ви зможете значно прискорити роботу хостингу.
  3. Перед покупкою, варто протестувати Український хостинг. Провайдери часто пропонують пробний період, який допомагає оцінити якість самого сервера та рівень техпідтримки. Спробуйте зробити перенесення сайту з хостингу на хостинг за допомогою техпідтримки. Грамотні фахівці зроблять це не тільки якісно, ​​а й швидко. Більше того, техпідтримка має бути цілодобовою і відповідати на запити протягом кількох годин. Дуже важливо, щоб було кілька різних способів із нею зв’язатися. Окрім електронної пошти, можливі варіанти зв’язку через Скайп, соціальні мережі або за допомогою безкоштовної телефонної лінії.
  4. З’ясуйте наявність офісу, так це є серйозним приводом для довіри до провайдера. Інакше може виявитися, що компанія була створена нещодавно і у них немає налагодженої роботи, не кажучи вже про прибуток.
  5. Зверніть увагу на додаткові скрипти та веб-програми, якими оснащено хостинг. Наявність сучасних та зручних CMS-систем, що працюють без перебоїв – це добрий показник якості. Український хостинг із конструктором сайтів дозволить вам створити свій інтернет-ресурс практично з нуля за дуже короткі терміни.
  6. Не забудьте вивчити відгуки, оскільки вони є універсальним показником надійності та якості провайдера. Великий набір відгуків дозволить створити повне враження про роботу хостингу та дізнатися про всі позитивні та негативні сторони. Крім цього, завдяки відгукам можна дізнатися про всі нюанси роботи з даним хостингом для швидшого освоювання.
  7. Не варто поспішати із оплатою на тривалий період. Вам не завжди вдасться повернути гроші, навіть якщо якість послуги буде низькою. Спершу варто купити хостинг для сайту на невеликий термін, щоб ще раз переконатись у його надійності.
  8. Вибирати домен для сайту краще на окремому реєстраторі, щоб ви завжди змогли змінити ваш хостинг без ризику втратити домен. Тим більше, що згодом хостинг-провайдери дуже часто завищують ціну на домени.
  9. Перед тим, як вибрати хостинг для сайту, не забудьте звернути увагу на способи оплати. Насамперед необхідно переконатися, що компанія передбачає безготівковий розрахунок. Однак це не єдина важлива деталь. Можливість оплати через термінал – це гарант великої та стійкої компанії. Дрібні фірми не возитимуться з подібним способом, тому що для них це буде не вигідно.

Всім вищезгаданим якостям відповідає хостинг-провайдер Дельтахост. Компанія надає гарантії надійності та безпеки, стабільної роботи хотсингу та захист персональних даних. До того ж відмінний сервіс, який проявляється у цілодобовій технічній підтримці та приємному спілкуванні з менеджерами компанії.