
Швейно-вишивальне виробництво — прибутковий напрям для бізнесу. При цьому, розпочати власну справу можна без великого стартового капіталу. Все, що вам знадобиться: це вишивальні машини Ricoma для малого бізнесу, розхідні матеріали, та креативні ідеї, які допоможуть виділитися серед конкурентів. Про те, як розпочати власний вишивальний бізнес, поговоримо просто зараз. Підготували для вас декілька корисних порад.
Бізнес на вишивальній машині: що важливо?
Вибір обладнання
Якісна вишивальна машина — це дуже важливо. Адже саме від обладнання залежить, якими будуть готові вироби. Звертайте увагу на:
- продуктивність обладнання — кількість виробів, які можна виготовити за день;
- наявні опції — збереження зображень в пам’яті, програмування варіантів вишивки та інші;
- особливості роботи та простоту керування.
Варіанти вишивальних машин для малого бізнесу можна переглянути тут: https://ricoma.ua/biznes-ideyi-vid-kompaniyi-rikoma-ukraina/ . Також за посиланням ви знайдете корисні поради, як заробляти на машинній вишивці
Закупівля розхідних матеріалів
Нитки, фурнітуру та інші розхідники вигідно купувати оптом, напряму у виробника. Якісні нитки для вишивання повинні відповідати наступним критеріям:
- оптимальна товщина;
- великий вибір кольорів;
- однорідна текстура;
- міцність та надійність.
Усе різноманіття ниток можна поділити на:
- Віскозні – найчастіше, використовуються для вишивки на шкірі, замші. Головні переваги — приємний блиск, висока еластичність, приємна ціна.
- Поліестерові – дуже міцні, стійкі до будь-яких факторів зовнішнього середовище. Вироби з поліестеровою вишивкою не вигорають на сонці та не бояться вологи.
- Металізовані – мають гарний блиск. Чудово підходять для створення акцентних принтів, декорування невеликих деталей на взутті, одязі, аксесуарах.
- Нитки “Мультиколор” — допомагають створити плавні або різкі кольорові перепади на зображенні.
- Люмінесцентні — світяться в темряві. З їх допомогою ви можете підкреслити окремі деталі будь-якої святкової вишивки на вечірньому, святковому, карнавальному вбранні.
Окрім ниток вам можуть знадобитися інші розхідні матеріали: стрази, бусини, стрічки. Це залежить від особливостей виробів, які ви плануєте виготовляти.
Вибір каналів просування та пошук перших клієнтів
Розвивати малий бізнес добре допомагають соціальні мережі. Якщо маєте фінансову можливість — співпрацюйте з маркетинговими спеціалістами. Вони допоможуть вам грамотно побудувати особистий бренд на старті, отримати перші замовлення та поступово нарощувати прибуток.
Якщо ж ви поки не готові до вкладень у маркетинг, дійте повільнішим, але безкоштовним методом. Створіть робочу сторінку у соціальних мережах, публікуйте фото робіт, комунікуйте з потенційними замовниками. Попросіть друзів і знайомих, які замовляли у вас вишивку, поділитися своїм відгуком. Таким чином можна повільно, але впевнено органічно нарощувати аудиторію.
І, звичайно ж, обов’язково створіть бізнес-план. Бажаємо натхнення!
За надані матеріали для статті дякуємо компанії Рікома — офіційному представнику виробника вишивального обладнання Ricoma, США.