Прагнення краси – природний стан будь-якої дівчини чи жінки. Щоб бути привабливішими, вони займаються спортом, дотримуються здорового харчування, користуються доглядовою косметикою , підбирають стильний одяг.
Якщо ви зацікавлені саме в доглядовій косметиці для обличчя відвідайте інтернет магазин https://sisters.co.ua/ru/kosmetyka-dlya-oblicca тут ви знайдете великий асортимент професійної косметики для вашої природної краси.
А зробити свій образ завершеним та підкреслити переваги своєї зовнішності вам допоможе декоративна косметика.
Що таке декоративна косметика
Декоративна косметика – це засоби, покликані перетворити зовнішність людини, прикрасити її. Це зрозуміло навіть із її назви. «Косметика» у перекладі з грецької означає «мистецтво прикрашати», а слово «декор» перекладається як «прикраса».
Посилення значення за рахунок комбінації слів у назві та визначає суть декоративної косметики. З її допомогою можна досягти:
- корекції вад на обличчі;
- виділення та посилення привабливості за рахунок підкреслення очей, губ або ніжного овалу обличчя;
- створення абсолютно нового образу.
Що стосується декоративної косметики
Поняття декоративної косметики включає цілий спектр засобів, що дозволяють покращувати і змінювати зовнішність. До неї входять косметичні продукти, здатні:
- вирівняти тон обличчя,
- приховати дрібні недоліки;
- надати шкірі сяйва чи матовість;
- зробити акцент на окремих елементах особи.
Все це можливо завдяки тональним і коригуючим засобам, а також помадам, олівцям, тіням, рум’янам, туші та ін., що дозволяє зробити більш виразними очі, брови або губи за рахунок надання їм кольору, блиску та форми.
З чого її роблять
Мейкап дозволяє почуватися впевненіше та привабливіше. Його можна порівняти з одягом – від нього чекають не лише краси та комфорту, а й якості. Як ми звертаємо увагу на склад тканини в одязі, так і в декоративній косметиці важливим є її склад. У засобах для макіяжу використовуються такі компоненти:
- У помаді та блиску для губ роль основи грає комбінація воску та олій. У дорогих помадах – це натуральний віск та рослинні олії, а в бюджетних – парафін та мінеральні олії. Для стійкості додатково вноситься силіконова олія. Для надання кольору використовуються пігменти, серед яких можуть зустрічатися і алергени, такі як кармін, що відповідає червоним відтінкам у помадах. Крім перерахованого, до складу може входити компонент для надання перламутрового блиску, наприклад, оксид кремнію, перлина пудра та ін.
- Тональний крем є комбінацією кольорових пігментів, жирів, масел і компонентів. Креми або основи з мінеральними оліями не рекомендуються для щоденного використання. В іншому, при виборі тонуючого засобу, вибір потрібно ґрунтувати не тільки на його покривній здатності, а й на відповідності типу шкіри, щоб неправильний підбір засобу не спровокував появу жирного блиску, закупорювання пір або інші неприємні наслідки.
- Пудра, рум’яна та тіні складаються із суміші тальку, пігментів та світловідбиваючих частинок. Ступінь подрібнення цих засобів визначає її якісні характеристики. Чим дрібніші частки, тим рівномірніше наноситься косметика і тим безпечніша вона для шкіри.
- Туш для вій має у складі олії, воски та пігменти. Для зволоження та зміцнення вій додають вітаміни A, E, пантенол тощо, а для надання подовжувального ефекту – волокна віскози або нейлону. Вибирати потрібно, ґрунтуючись на власних відчуттях, тому що навіть найдорожчі та якісні компоненти у складі можуть стати причиною алергії через індивідуальну непереносимість, оскільки зона навколо очей відрізняється підвищеною чутливістю.
Види, класифікація
Декоративна косметика поєднує величезну кількість коштів, але їх можна поділити на кілька основних груп, а саме:
- Для тонування. До цієї групи входять тональні основи, ВВ- та СС-креми, флюїди, твінси, муси, пудри та ін. Вибір засобу ґрунтується на типі та тоні шкіри, а також очікуваного ефекту від вибраного продукту.
- Для корекції. До цієї категорії належать консилери та коректори, за допомогою яких можна скульптурувати обличчя та приховати невеликі недоліки, що виявляються у вигляді мімічних зморшок, почервоніння, пігментації шкіри або темних кіл під очима.
- Рум’яна. Відповідають за надання рум’янцю та виділення вилиць. Випускаються у рідкому, гелеподібному, кремовому або пресованому вигляді.
- Для очей та брів. Величезна категорія, в яку входять лайнери, підводки, тіні для повік або брів у вигляді олівців або пресовані туші для вій. Метою їх використання є візуальне збільшення очей, надання їм виразності та коригування форми брів.
- Для губ. Список включає помади, блиски для губ та контурні олівці. За рахунок вибору інтенсивності кольору, щільності, стійкості та блиску можна посилити природну привабливість губ, акцентувати на них увагу, домогтися коригування форми та об’єму.
- Допоміжні. Їхнє застосування посилює виразність декоративної косметики, додаючи шкірі сяйво або надаючи їй більш рівний тон. До них відносяться праймери, ілюмінайзери, хайлайтери та ін.
Кожен засіб для макіяжу має власне призначення, а найкращий ефект досягається від їх грамотного поєднання.
Чи можна користуватися простроченою декоративною косметикою
Терміни придатності на косметику встановлюються цілком обґрунтовано, але не всі розуміють, чим загрожує використання простроченої косметики. Особливо складно змусити себе викинути той чи інший засіб, якщо немає явних ознак того, що він зіпсований, наприклад, зміни запаху чи консистенції.
Не слід користуватися продукцією з терміном придатності, що минув, тому що після розкриття косметики неминучий її контакт з повітрям, а також зі шкірою, що відбувається безпосередньо або за допомогою використання кистей або спонжів. Рано чи пізно, але в косметику потрапляє шкірний жир та елементи епітелію, а разом із ними і бактерії.
У рідкому середовищі бактерії розмножуються швидше, тому туш для вій, блиски для губ і флюїди, що тонують, мають термін придатності не більше півроку. Сухі засоби «живуть» довше – у пудри та рум’ян термін придатності близько двох років. Найтриваліший період використання у олівців для очей та брів – він сягає чотирьох років.
Декоративна та доглядова косметика: відмінності
Призначення доглядає косметики у підтримці та поліпшенні стану шкіри обличчя та тіла, волосся та нігтів. З її допомогою вдається довше зберігати молодість, свіжість і пружність шкіри, позбавлятися сухості, жирності, запалень або подразнень на обличчі і тілі, надавати нігтям міцність, а волоссю блиск, шовковистість та об’єм. Ось лише малий список косметичних засобів для догляду:
- шампуні, бальзами та спреї для волосся;
- гелі для душу, скраби та креми для тіла;
- сироватки, пінки для вмивання, лосьйони та пілінги для обличчя;
- зміцнюючі лаки та олії для нігтів та ін.
Використання засобів догляду не вносить кардинальних змін у зовнішність, а лише сприяє їх більш здоровому і доглянутому вигляду.
Що стосується декоративної косметики, то її завдання – приховати недоліки та підкреслити переваги обличчя за допомогою макіяжу. Збагачення декоративної косметики вітамінами та мінералами покращує її характеристики, але не перетворює її на доглядову.
Декоративна косметика з интернет магазину https://sisters.co.ua/dekorativna-kosmetika дозволяє змінювати образ, почуватися впевненою, привабливою та різною. Але обличчя не контактує з декоративною косметикою хіба що ночами, а решту часу вона безпосередньо впливає на шкіру. Тому краще наносити макіяж, використовуючи декоративну косметику лише з якісних та гіпоалергенних компонентів.