Як вибрати модні меблі для дому? Облаштування житла-захоплюючий проект.
Можна змішувати і поєднувати свою колекцію, якщо дотримуватися кількох правил.
1. Меблеві тренди
Важливо розуміти, що немає ніяких обмежень в змішуванні і поєднанні різних стилів меблів.
Можна використовувати кольори і форми, щоб об’єднати те, що на перший погляд може здатися мішаниною, в єдиний житловий простір з предметами, які доповнюють, а не конкурують один з одним.
2. Популярні кольори
Повернення до природи-популярна кольорова тема. Зелений – найпопулярніший колір, але інші кольори, такі як червоний і помаранчевий, як і раніше залишаються фаворитами.
Не менш популярні нейтральні кольори, такі як бежевий, білий, вугільно-сірий і чорний. Чорний колір взагалі завжди був в моді, він об’єднує найрізноманітніші стилі меблів.
3. Стиль меблів
Тенденція прикрашати свій будинок або кімнату з використанням одного стилю зникла — такий підхід залишає кімнату без індивідуальності.
Будинок, повний антикваріату, виглядає незграбним, а використання тільки сучасних меблів може виглядати плоско. Правило для стилів меблів полягає в тому, що не існує фіксованих правил стилю, не потрібно зіставляти стилі.
ДО РЕЧІ, європейці є лідерами в цій концепції дизайну-вони прикрашають старовинну архітектуру сучасними меблями.
Якщо кімната пофарбована в сучасні кольори-контрастні стилі можуть працювати. Адже немає ніяких причин, за якими не можна змішати азіатські страви з сучасними.
4. Персоналізація
Дослідження-секрет успіху при виборі меблів і стилю дизайну. Необхідно запастися журналами по дизайну інтер’єру, щоб визначити стилі, які подобаються, що дасть швидкий погляд на останні стилі, які використовують провідні дизайнери.
Потім слід вибрати три різних стилю, які якимось чином хвилюють господаря-або змушують його відчувати себе добре, — або всюдисущий стиль, на якому виріс господар будинку. Завжди потрібно намагатися персоналізувати інтер’єр.
Не зайвим буде і об’єднання стилів за допомогою форми і кольору — можна змішувати сучасний стиль з азіатським і уніфікувати з чорними предметами антикваріату.
Тема також може пов’язувати предмети меблів разом. Наприклад, якщо господар будинку любить Марокканські теми, де домінують яскраво-червоні кольори, тому він може використовувати червоні твори мистецтва або подушки, щоб об’єднати зовнішній вигляд.
Якщо немає впевненості в тому, як буде виглядати новий образ, за певну плату можна позичити предмет перед покупкою, щоб побачити можливий результат.
5. Фінансовий підхід
Не потрібно витрачати мільйони, щоб будинок виглядав як особняк мільйонера. Якщо немає можливості витратити гроші на дизайнера інтер’єру або прикрасити свій будинок дизайнерськими предметами, все, що часом потрібно, — це фірмовий стілець або люстра.
Навіть один з цих центральних елементів може зробити житло чудовим, і такі речі дійсно коштують інвестицій. Звичайно, не слід економити на стільцях в будинку, але не менш важливо пам’ятати: стільці можуть не тільки створити інтер’єр, але і цілком благополучно зіпсувати його.
6. Довговічні меблі та тканина
Якщо хочеться отримати максимум за свої гроші, має сенс використовувати темні кольори, особливо якщо в будинку є діти. Темні кольори приховають плями і будуть добре виглядати набагато довше, ніж світліші.
Шкіра також є чудовим і довговічним покриттям для меблів, але якщо шкіра не до душі, важка, темна, текстурована вовняна тканина — кращий варіант.