​Тканини в дитячому одязі для новонароджених

​Ткани в детской одежде для новорожденных

Що найголовніше в дитячому одязі? Щоб вона була на 100% безпечна для дитини. Тому дитячі речі підлягають обов’язковій сертифікації – якщо коротко, виробник зобов’язаний довести, що його продукція нікому не зашкодить. За результатами він отримує документи, які підтверджують відповідність дитячого одягу всім нормам і вимогам.

Що потрібно від дитячих тканин?

Перевіряючі організації цікавляться хімічним складом тканин. Їм важливі такі показники як гігроскопічність, повітропроникність, стійкість до тертя, прання, потових виділень, вміст формальдегідів. На другому місці стоять об’єктивні показники: зручність, легкість, відповідність розмірам і віку дитини, ергономічність.

Натуральні дитячі тканини

Найсуворіше оцінюються тканини в одязі для новонароджених і немовлят, особливо ті з них, які стикаються з тілом дитини: це Білизна, Боді, пелюшки, Нижні маєчки, підкладки конвертів, комбінезонів і костюмчиків. Вони повинні бути виготовлені тільки з м’яких натуральних матеріалів – і без декоративних елементів на внутрішній стороні.

Найкраще для таких речей підходять Бавовняні тканини, наприклад, інтерлок, Рібана, кулірка, сатин, модал, вуаль, а також поєднання бавовни і шовку. Є і більш щільні дитячі тканини, які підходять для прямого контакту зі шкірою: футер, капітоній, велюр, оксамит. З них шиються піжами, кофти і штанці.

Якщо мова йде про верхньому одязі для малюків, то в ній обов’язково повинна бути бавовняна підкладали. Вона комфортна, не електризується, пропускає повітря, не створює «ефекту сауни», а ще гіпоалергенна. Такі підклади ми використовуємо в лінійці G’n’k для дітей зростом до 104 см.

Дитячі тканини з додаванням синтетики

У натуральних тканин при всіх “плюсах «є» мінус”: вони швидко зношуються. Тому в них додаються волокна еластану, поліестеру, нейлону і поліаміду, які продовжують термін служби, роблять тканини більш еластичними і міцними. Тканини, в яких синтетика поєднується з натуральними волокнами, називаються сумішевими, і вони допускаються для виробництва дитячих «виробів епізодичної шкарпетки». Це сукні, сарафани, костюми, колготки — речі, які дитина одягає під час прогулянки, для походу в гості або на торжество. Під них все одно потрібно підчіплювати бавовняну білизну.

Популярний синтетичний матеріал для дитячого одягу-віскоза, яка виробляється з целюлози. По суті, віскоза практично натуральна, вона багато в чому схожа на бавовну. З неї шиється літній дитячий одяг-наприклад, футболки, сукні, сарафани.

Дитячий трикотаж

Трикотаж-це не тканина як така, а спосіб її виготовлення: існують ткані матерії, і існує трикотаж, в якому інакше переплітаються волокна. Трикотаж може бути і натуральним, і синтетичним, але натуральний — вовняний або бавовняний — вважається одним з кращих матеріалів для дитячого одягу.

Трикотаж відмінно пропускає повітря, він м’який, гігроскопічний, чудово тягнеться, добре утримує тепло.

До найпопулярніших трикотажних тканин для дитячого одягу відносяться:

1) кулірка пеньє, вироблена з ХБ-пряжі, незвичайно м’яка, гладка і статична тканина, стійка до довгого носіння. На ній не буває затяжок і спущених петель, на відміну від багатьох інших в’язаних матеріалів.

2) Рібана — хб-полотно в дрібний рубчик. Як і будь-який трикотаж, прекрасно тягнеться, щільно облягає фігуру і відмінно гріє. Прекрасно підходить для демісезонних і зимових дитячих светрів.

3) інтерлок — бавовняна тканина в дрібну гумку. Як і кулірка, не утворює затяжок, прекрасно розтягується, щільно облягає. Довго служить, не втрачаючи в зовнішньому вигляді.

4) Футер — трикотажне полотно з пухнастою виворотом і гладким зовнішнім шаром. З футера часто роблять дитячі зимові речі, тому що він чудово утримує тепло.

5) Капітоній — ще один об’ємний і щільний матеріал для дитячого зимового одягу. Має характерну фактуру – » в ромбик «або»в квадратик”.

Ми використовуємо натуральні бавовняні тканини для обробки дитячого верхнього одягу зсередини. Так ми дотримуємося всіх вимог і забезпечуємо дітей безпечними речами. Продукція G’n’k сертифікована і абсолютно безпечна як для малюків, так і для дітей старшого віку.