Що класти в лунку при посадці жоржин: квітам будуть заздрити

Ще недавно жоржини не були так популярні, так як раніше їх вирощували лише в сільських палісадниках.

Але з розвитком сучасного квітництва багато повернулися до розведення цих красивих квітів. І це незважаючи на те, що жоржини вимагають деякого догляду за собою на всьому протязі зростання і цвітіння.

Жоржин потрібно багато поживних речовин, тоді їх цвітіння буде особливо вишуканим. У посадкову ямку навесні додайте рогову стружку.

Бульби краще висаджуйте в травні, якщо впевнені, що заморозки не повернуться. Садіть бульби на глибину не більше 5 см.інакше квітам буде складно проростати.

Что класть в лунку при посадке георгинов: цветам будут завидовать

Ці квіти люблять сонце, але можна посадити їх і в напівтінистому місці. Головне, щоб грунт був пухка і добре пропускала повітря і вологу. Інших вимог до грунту жоржини не пред’являють.

Перш ніж вкопувати бульби в землю, потримайте їх у воді не менше 24 годин. Пізніше це позначиться на їх рясному цвітінні. Обов’язково видаляйте відцвілі бутони, це буде стимулювати появу нових квіток до самої пізньої осені.

У літні місяці, коли у рослини йде період активного росту і цвітіння, підгодуйте їх додатково комплексним добривом. І не забувайте регулярно поливати.

Для тих, хто тільки ще вирішив висадити у себе на ділянці жоржини, важливо знати, що квіти у них важкі і великі. Не забувайте їх вчасно підв’язувати, попередньо поставивши міцні опори. Інакше вони можуть обламуватися при вітрі і дощі.

Жоржини-це південні рослини, вони були завезені в Європу з півострова Юкатан і тому зовсім не переносять заморозків. Для того щоб перед холодами ще раз помилуватися красою, зріжте залишилися квіти і зробіть букет.

Прикрасьте своє житло яскравими фарбами. Інакше після першого ж морозу квіти стануть малопривабливими, і їх все одно треба буде зрізати, але вже для того щоб викинути. Обрізайте стебла на висоті 15 см від землі.

Щоб на наступний рік знову висадити квіти, потрібно буде викопати коріння вже зів’ялих жоржин. Очистіть їх від землі і зріжте пошкоджені частини бульб. Далі розмістіть їх в захищеному місці для висушування. Вони повинні повністю просохнути.

Для їх зберігання взимку підійде дерев’яний ящик або глиняна ємність. Краще зберігати бульби в підвальному приміщенні. При високій вологості їх можна пересипати піском або торфом.

Ніколи не використовуйте пластикові контейнери або коробки з картону. У них коріння обов’язково загинє.

Прийміть до відома ці рекомендації, дотримуватися їх зовсім не складно. Відповіддю на працю вам будуть прекрасні різнокольорові жоржини, які оселилися у вашому саду всерйоз і надовго!